Darmowa dostawa od 200zł

 +48 726 550 918

biuro.chillmedic@gmail.com

Fenix Mini Fenix Mini
Producent: Fenix
Cena: 329,00 zł
szt.
zobacz więcej
AirVape X AirVape X
Producent: AirVape
Cena: 569,00 zł
szt.
zobacz więcej
Arizer AIR II Arizer AIR II
Producent: Arizer
Cena: 749,00 zł
szt.
zobacz więcej
Arizer ArGo Arizer ArGo
Producent: Arizer
Cena: 749,00 zł
szt.
zobacz więcej
Arizer Go (ArGo) Arizer Go (ArGo)
Producent: Arizer
Cena: 739,00 zł
szt.
zobacz więcej
Boudless Tera Boudless Tera
Producent: Boundless
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Boundless CF Vaporizer Boundless CF Vaporizer
Producent: Boundless
Cena: 449,00 zł
szt.
zobacz więcej
Boundless CFC 2.0 Boundless CFC 2.0
Producent: Boundless
Cena: 319,00 zł
szt.
zobacz więcej
CFC Boundless Lite CFC Boundless Lite
Producent: Boundless
Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
DaVinci IQ Vaporizer do suszu CBD DaVinci IQ Vaporizer do suszu CBD
Producent: DaVinci
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej

Waporyzatory przenośne

Waporyzatory przenośne zdecydowanie stały się najpopularniejszym tego typem urządzeń na rynku. Nie jest to żadne zaskoczenie, ponieważ ze względu na komfort i wygodę wynikającą z korzystania danego waporyzatora bez konieczności stałego podłączenia do prądu, jest on definitywnie must have’em dla wszystkich fanów wapowania. Jest to nie lada rewolucja w świecie vaping’u, ponieważ do tej pory królowały głównie waporyzatory stacjonarne, z których można było korzystać jedynie w domowym zaciszu.

Waporyzatory przenośne – zalety

Zalet tego rodzaju waporyzatorów jest mnóstwo, ale pierwszą, najbardziej oczywistą zaletą jest to, że takie urządzenie można zabrać praktycznie wszędzie, bez żadnych ograniczeń wynikających z tego, że dany waporyzator musi mieć stały dopływ prądu. Waporyzator przenośny ładuje się nawet zwykłą ładowarką do telefonu, a następnie przez dalszą część dnia można spędzić na relaksie z użytkowania danego urządzenia gdziekolwiek, dany użytkownik tylko zapragnie. Co istotne wkład do takiego waporyzatora również jest kwestią dowolną, ponieważ można do niego użyć suszu, lub ziołowych ekstraktów, wszystko zależy od konkretnych preferencji. Kolejną zaletą jest zdecydowanie rozmiar urządzenia, waporyzatory przenośne są na tyle małe i poręczne, że zmieszczą się do każdej torebki, czy plecaka, a nawet i do kieszeni! Jest to niezwykle komfortowe głównie przez to, że nie trzeba się zamartwiać o to, czy w natłoku wielu różnych przedmiotów codziennego użytku znajdzie się miejsce na waporyzator, lub czy będzie on szczególnie widoczny na ich tle. Wielu miłośników wapowania ceni sobie dyskrecję podczas korzystania z danego urządzenia, a mały kształt, jak i pomysłowy design, sprawiający, że waporyzatory przenośne często przypominają e-papierosy, dzięki czemu nie przyciągają uwagi otoczenia. Należy także podkreślić to, że waporyzatory przenośne charakteryzują się wysoką wydajnością, ponieważ nawet z małej ilości substancji umieszczanej w komorze, waporyztor przenośny wydobywa całą esencję rośliny praz wszelkich substancji aktywnych w niej zawartej. Co za tym idzie, dany typ urządzenia pozwala zaoszczędzić użytkownikowi całkiem dużą ilość pieniędzy, co zdecydowanie przekonuje do zakupu tego rodzaju waporyzatora. Fani wapowania cenią sobie także waporyzatory przenośne za to, że wytwarzają one wręcz niewidoczną parę wodną. Nie powstaje tutaj dym zawierający gamę szkodliwych substancji, ponieważ waporyzator jedynie podgrzewa wkład, nie dochodzi tutaj do jego spalania.

Waporyzatory przenośne – jakie wybrać?

Jest wiele różnych, dostępnych rodzajów waporyzatorów przenośnych, dlatego wybór powinien być przemyślaną, rozsądną decyzją w celu kupna urządzenia spełniającego wszelkie preferencje użytkownika. Głównie należy się kierować przy poszukiwaniach odpowiedniego waporyzatora przenośnego wytrzymałością baterii, ponieważ przy tym rodzaju urządzenia pełni ona bardzo ważną rolę, prócz tego wydajność i jakość wytworzonej pary jest również niezwykle istotna. Dlaczego? Para nie jest tylko końcowym efektem pracy waporyzatora, ale i jego najważniejszym elementem. Para ma być przyjemnością, tworem dającym użytkownikowi pełnię satysfakcji oraz relaksu w trakcie inhalacji. Wapowanie nie należy do tanich przyjemności, dlatego przy zakupie należy zwrócić uwagę, czy dany waporyzator potrafi odpowiednio spożytkować wkład i wydobyć z niego upragnioną esencję. Jeżeli chodzi o najpopularniejsze marki chrakteryzujące się wysoką wydajnością i satysfakcją użytkowania tego rodzaju waporyzatora, to definitywnie trzeba zwrócić uwagę na znajdujące się w ofercie sklepu, modele z firmy Arizel. Są to produkty wykonane solidnie, z wysokiej jakości materiałów, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagającego fana wapowania. Kolejnym trafnym przykładem są waporyzatory przenośne z firmy DaVinci, są to modele znane ze swojej elegancji, ale również wielofunkcyjności, ponieważ nie gwarantują wyłącznie wydajności, czy jakości, ale i charakteryzują się wymienną baterią, regulacją przepływu powietrza, czy waporyzacji ekstraktów. Modele z firmy DaVinci niezaprzeczalnie wiodą prym wśród dostępnych waporyzatorów przenośnych na rynku. Trzeba zaznaczyć, że nie są to urządzenia z przystępnymi cenami, jednakże w tym przypadku można to usprawiedliwić tym, że waporyzatory DaVinci są urządzeniami najwyżej klasy, dlatego cena jest adekwatna do tego, z jakich materiałów i jakimi funkcjami mogą się pochwalić tego typu modele.

Waporyzatory przenośne – jak używać?

W zależności od rodzaju danego waporyzatora należy kierować się instrukcjami załączonymi do zakupionego produktu, jednakże oprócz tego istnieje określony schemat, który pomoże każdemu amatorowi zaczynającemu swoją przygodę z wapowaniem. W przypadku waporyzatorów przenośnych należy pamiętać, o tym by przed użytkowaniem odpowiednio naładować swoje urządzenie, aby dany waporyzator mógł działać. Następnie należy odpowiednio rozdrobnić susz, w celu następnego umieszczenia go w komorze urządzenia. Potem już tylko należy poczekać, aż wkład się nagrzeje i można relaksować się podczas inhalacji pary wodnej wytworzonej poprzez waporyzator!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl