Darmowa dostawa od 200zł

 +48 726 550 918

biuro.chillmedic@gmail.com

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

VapePen CBD

Czym jest VapePen CBD?

VapePen stanowi niezwykle smukły, poręczny waporyzator do ziół. Dzięki niewielkim rozmiarom zbliżonym do powszechnie znanych e-papierosów urządzenie pozwala na skuteczną i wygodną waporyzację w dowolnym miejscu. Jego niewątpliwym atutem jest łatwość i wygoda transportowania. Ze względu na niewielką wagę i smukłe rozmiary urządzenie bez problemu zmieści się w kieszeni twoich ulubionych spodni.      

Jak działa VapePen CBD?

Urządzenie wyposażone jest w grzałkę która po uruchomieniu niezwykle szybko się nagrzewa. Po zaledwie 2-4 sekund po naciśnięciu przycisku uruchamiającego grzałkę urządzenie osiąga stan gotowości umożliwiając przystąpienie do inhalacji. Dzięki stopniowym podgrzewaniu koncentratu można skutecznie dawkować zażywany produkt.  

Czym jest waporyzacja?

Waporyzacja stanowi innowacyjną metodę spożywania substancji aktywnych zawartych w ziołach. Poprzez podgrzanie Twoich ulubionych ziół do określonej temperatury wytwarza się para zawierająca komplet składników aktywnych występujących w roślinach. Waporyzacja w porównaniu do palenia ziół nie powoduje powstawania szkodliwych substancji smolistych, oraz jest w pełni bezpieczną i najbardziej efektywną metodą suplementacji CBD.

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z suplementacją CBD, a także pragniesz osobiście się przekonać się o niezwykłych właściwościach konopi to urządzenie jest dla Ciebie! Wygoda, jakość, oraz niewielki koszt w porównaniu z klasycznym waporyzatorem, który pozwoli Ci przekonać się czy waporyzacja jest dla Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl