Darmowa dostawa od 200zł

 +48 726 550 918

biuro.chillmedic@gmail.com

Fenix

Fenix jest uznanym w świecie producentem waporyzatorów przenośnych, które charakteryzują się wysoką jakością, solidnością wykonania i zastosowaniem nowych technologii, dających gwarancję uzyskania niezwykle jakościowej waporyzacji.

Istotą waporyzacji, nazywanej również inhalacją bezdymną, jest podgrzanie suszu (np. CBD) do takiej temperatury, by zioła wydzieliły pożądane substancje aktywne, a te – pod postacią pary i w procesie inhalacji – dostarczane są organizmowi.

Fenix Vaporizer – uznany producent waporyzatorów

Fenix, jak już zostało wspomniane, jest uznanym w świecie producentem waporyzatorów do suchych ziół i koncentratów, a także akcesoriów i części zamiennych. Brand jest częścią chińskiego koncernu South Reed Technology.

Przedsiębiorstwo koncentruje się na badaniach i rozwoju, produkcji oraz sprzedaży, by móc zaoferować klientom możliwie najbardziej zaawansowane waporyzatory do suchych ziół. Producent dysponuje własnymi halami produkcyjnymi, a także profesjonalnym laboratorium. Może poszczycić się również wieloma certyfikatami systemu jakości.

Fenix jest najbardziej znaną marką South Reed Technology, a stałe doskonale rozwiązań, podnoszenie standardów jakości i stosowanych technologii sprawiają, że waporyzatory trafiają na kolejne rynki, gdzie również doceniane są ich parametry – zwłaszcza dotyczące wykonania i wydajności.

Waporyzatory dają gwarancję długiego działania, ale zapewniają też wysoką jakość inhalacji oraz doznań smakowych, za co odpowiada system ogrzewania powietrznego. Klienci doceniają również design i wygląd urządzeń.

Waporyzatory Fenix – najpopularniejsze modele

Waoryzatory Fenix są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie na międzynarodowych rynkach. Niektóre z modeli, jak Mini czy Pro, stały się wręcz modelami kultowymi, które zdobyły uznanie zachodnich konsumentów.

Szczególną popularnością w ofercie producenta cieszy się model Fenix Mini, który z uwagi na swoje niewielkie rozmiary, jest niezwykle praktyczny. Odpowiedni nie tylko dla suchych ziół, ale również ekstraktów i płynów.

Zaletą modelu mini bez wątpienia jest prostota użytkowania, dlatego jest to wariant idealny dla osób rozpoczynających swoją przygodę z bezdymną inhalacją. Z jednej strony oszczędnie zużywa susz, ale z drugiej obficie produkuje parę, co sprawia, że waporyzacja staje się jeszcze bardziej przyjemna.

Fenix Pro jest udaną kontynuacją modelu Mini. Łączy w sobie innowacyjność, praktyczność, łatwość obsługi, doskonałe doznania waporyzacji i nowoczesny design. Bazuje na najnowszej technologii konwekcyjnego ogrzewania ECA i daje możliwość pełnej kontroli temperatury w przedziale 120-221 stopni.

Model Pro posiada wysuwany i regulowany ustnik z czarnego szkła. Klienci docenili również wydajność baterii oraz szybki czas nagrzewania (25 sekund). Przy wszystkich zaawansowanych technologiach udało się jednocześnie utrzymać niewielki rozmiar urządzenia, co bez wątpienia jest jego ogromnym atutem.

Waporyzatory Fenix cenione są zarówno przez profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych – marka ma ogromny potencjał, co oznacza, że w niedalekiej przyszłości na rynku pojawią się kolejne innowacyjne urządzenia do inhalacji. Bardzo duży wybór waporyzatorów w przystępnej cenie oferuje sklep konopny Chillmedic.

Fenix

Fenix Mini Fenix Mini
Producent: Fenix
Cena:

329,00 zł

szt.
zobacz więcej
Fenix PRO Vaporizer Fenix PRO Vaporizer
Producent: Fenix
Cena:

549,00 zł

szt.
zobacz więcej
Waporyzator Fenix 1.0 Waporyzator Fenix 1.0
Producent: Fenix
Cena:

328,00 zł

szt.
zobacz więcej
Waporyzator Fenix 2.0 Waporyzator Fenix 2.0
Producent: Fenix
Cena:

549,00 zł

szt.
zobacz więcej
Rush waporyzator hybrydowy Rush waporyzator hybrydowy
Producent: Fenix
Cena:

449,00 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter wodny do Fenix Mini Adapter wodny do Fenix Mini
Producent: Fenix
Cena:

39,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ustnik do Fenix Mini Ustnik do Fenix Mini
Producent: Fenix
Cena:

29,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl