Darmowa dostawa od 200zł

 +48 726 550 918

biuro.chillmedic@gmail.com

DynaVap

DynaVap jest marką waporyzatorów manualnych (zwanych również analogowymi), dla których źródłem ciepła jest zapalniczka butanowa. Oznacza to, że to ich użycia nie są potrzebne baterie czy też inny rodzaj elektroniki.

Waporyzatory to niedużej wielkości urządzenia, które pozwalają na bezdymną inhalację, a z uwagi na to, że waporyzacja uznawana jest za jedną z najbardziej wydajnych metod ekstrakcji, z każdym rokiem zyskuje na popularności, stając się tym samym doskonałą alternatywą dla tradycyjnego palenia.

DynaVap – kilka słów o producencie

DynaVap jest stosunkowo młodym, ale prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Powstało w 2015 roku, a jej siedziba zlokalizowana jest w Wisconsin w USA. Właściciele brandu stale rozwijają portfolio produktowe, jednak do dziś pozostają liderem w kategorii waporyzatorów bazujących na ogrzewaniu butanowym.

Założycielem i właścicielem marki jest inżynier George Breiwa – prywatnie miłośnik bezdymnej inhalacji i prozdrowotnych korzyści z nią związanych. Waporyzatory oferowane przez DynaVap są urządzeniami bardzo praktycznymi i łatwymi w obsłudze.

Po udanym debiucie serii waporyzatorów VapCap, w 2018 roku rynek zdominowała kolekcja VapCap M – urządzenia są proste w obsłudze, nie wymagają konieczności korzystania z elektroniki, a pozwalają uzyskać czysty smak suszu. Wykonane są w całości ze stali nierdzewnej.

Z uwagi na to, że firma oferuje wyłącznie waporyzatory manualne, lata obecności na rynku sprawiły, że brand oferuje urządzenia niezawodne. W efekcie użytkownik otrzymuje lekką parę, która nie podrażnia gardła, a smak, aromat i zapach suszu pozostają niezmienione.

DynaVap VapCap – waporyzatory i akcesoria

DynaVap jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek bezelektrycznych podgrzewaczy suszu. Manualne czy też analogowe waporyzatory wydobywają aromatyczną i wartościową parę. Co ważne, producent oferuje również całą gamę części zamiennych oraz akcesoriów.

Osoby, które cenią sobie funkcjonalność w prostej formie, z pewnością będą zadowolone z waporyzatorów manualnych oferowanych przez amerykańską markę. Wszystkie urządzenia DynaVap wykonane są z trwałych i solidnych materiałów

Od 2017 roku, marka co roku prezentuje ulepszony model waporyzatorów VapCap M, dzięki czemu przedsiębiorstwo umacnia swoją pozycję na międzynarodowych rynkach. Oprócz waporyzatorów, brand oferuje również całą gamę akcesoriów, m. in. podgrzewaczy indukcyjnych, tacek, nakładek, młynków, palników, bubblerów.

Oprócz kontynuacji serii VapCap M, użytkownicy cenią sobie również kolekcje OmniVap oraz VonG. Omni 2021 to urządzenia, które wykonane są z tytanu, z kolei VonG z drewna oraz tytanu. Drugi rodzaj waporyzatorów stworzone został z myślą o łączeniu z filtrem wodnym.

Model DynaVap Omnivap Titanium wytwarza parę o doskonałej czystości i aromacie. Waporyzator zbudowany jest z medycznej stali nierdzewnej i tytanu, a dodatkowo wyposażony jest w sygnaturę, która wskazuje temperaturę.

Klienci chętnie wybierają również model NonaVong-S Dark Wood – wykonany z drewna i z dodatkiem tytanu. Waporyzator posiada komorę na zioła o regulowanej głębokości, a także wirujący ustnik z ciemnego drewna.

Jeżeli chcesz czerpać przyjemność z waporyzacji, koniecznie zainteresuj się urządzeniami amerykańskiej marki DynaVap, które w sklepie konopnym ChillMedic dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

DynaVap

DynaVap Omnivap Titanium DynaVap Omnivap Titanium
Producent: DynaVap
Cena: 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
DynaVap Omnivap Titanium XL DynaVap Omnivap Titanium XL
Producent: DynaVap
Cena: 749,00 zł
zobacz więcej
DynaVap OmniVonG Dark Wood DynaVap OmniVonG Dark Wood
Producent: DynaVap
Cena: 749,00 zł
szt.
zobacz więcej
DynaVap OmniVonG Dark Wood XL DynaVap OmniVonG Dark Wood XL
Producent: DynaVap
Cena: 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
DynaVap OmniVonG XL Light Wood DynaVap OmniVonG XL Light Wood
Producent: DynaVap
Cena: 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dynavap Vapcap M 2018 Waporyzator Dynavap Vapcap M 2018 Waporyzator
Producent: DynaVap
Cena: 223,00 zł
zobacz więcej
DynaVap VapCap M 2019 Waporyzator DynaVap VapCap M 2019 Waporyzator
Producent: DynaVap
Cena: 340,00 zł
szt.
zobacz więcej
NonaVong-S Dark Wood DynaVap NonaVong-S Dark Wood DynaVap
Producent: DynaVap
Cena: 479,00 zł
szt.
zobacz więcej
NonaVong-XLS Dark Wood NonaVong-XLS Dark Wood
Producent: DynaVap
Cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ustnik BB-3 do DynaVa VapCap Ustnik BB-3 do DynaVa VapCap
Producent: DynaVap
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ustnik BB-9 do DynaVa VapCap Ustnik BB-9 do DynaVa VapCap
Producent: DynaVap
Cena: 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
VapCap M Starter Pack 2019 VapCap M Starter Pack 2019
Producent: DynaVap
Cena: 525,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl