Darmowa dostawa od 200zł

 +48 726 550 918

biuro.chillmedic@gmail.com

Kosmetyki Cannaderm

Wyjątkowe kosmetyki konopne firmy Cannaderm istnieją z powodzeniem od 2002 roku, kiedy to zostały wprowadzone na rynek czeski przez firmę CANNABIS Pharma-derm. Firma zajmuje się całym procesem związanym z produkcją swoich kosmetyków. Realizuje swoje projekty począwszy od opracowywania projektu, poprzez produkcję i sprzedaż. Jako jedni z nielicznych stawiają na wysokiej jakości specjalistyczne kosmetyki i suplementy diety wykorzystując działanie lecznicze jakie drzemie w naturalnych konopiach. Firma jest absolutnym liderem na rynku Czeskim. Perfekcyjnie dopracowane metody stosowania oleju konopnego w recepturach na kosmetyki pozwoliły stworzyć jedne z najbardziej skutecznych kosmetyków dostępnych na światowym rynku. Cannaderm jako, że była jedną z pierwszym firm oferujących produkty na bazie oleju z nasion konopi wniosła znaczący wkład w zmianę społecznego postrzegania konopi. Znacząco się przyczynili do zmiany postrzegania konopi ze zniesławionej marihuany po naturalną rośliną o wielkich możliwościach.

W 2014 roku miało miejsce zawarcie porozumienia mającego na celu połączenie CANNABIS Pharma-derm z  sro, Simply You Pharmaceuticals as. Umożliwiło to jeszcze większy i bardziej dynamiczny rozwój firmy. Zwiększone możliwości badawcze, produkcyjne i dystrybucyjne pozwoliły Cannaderm rozwinąć skrzydła z rynku europejskiego na światowy. Bowiem działalność Simply You Pharmaceuticals as jest rozpowszechniona na całym świecie, dystrybuują produkty do prawie dwudziestu krajów. Stali się oni  gwarantem dalszego pomyślnego rozwoju marki Cannaderm oraz satysfakcji partnerów biznesowych i klientów.

Wysoka jakość marki Cannaderm jest weryfikowana przede wszystkim przez prawie 20 lat udanej działalności i długotrwałą satysfakcję klientów. Wszystkie produkty Cannaderm są wytwarzane według oryginalnych receptur bezpośrednio w Czechach. Do produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie produkcji, spełniające surowe normy dotyczące produkcji kosmetyków. Wykorzystują wyłącznie najlepsze odmiany konopi. Wszystkie półprodukty, które są wykorzystywane do produkcji kosmetyków pochodzą wyłącznie z ekologicznie uprawianych plantacji.

Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej do produkcji wykorzystuje się wyłącznie nasiona konopi z zatwierdzonych odmian konopi (tzw. Konopie techniczne lub przemysłowe). Olej jest tłoczony z nasion na zimno iw atmosferze ochronnej, aby zachować wszystkie jego bioaktywne składniki. To tworzy czysty ( ludowy ) olej konopny. Zawartość marihuany leczniczej w każdym produkcie gwarantuje specjalną pieczęć . Od 2011 roku większość produktów Cannaderm posiada również logo CPK - CERTIFIED NATURAL COSMETICS lub logo CPK bio nadbudówki . Te znaki certyfikacji gwarantują naturalne pochodzenie surowców, z których powstają kosmetyki Cannaderm.

Najlepsze kosmetyki konopne

Do największych bestsellerów marki Cannaderm należy żel konopny Mentholka , który jest historycznie najlepiej sprzedającą się maścią konopną w Czechach. Ten niezwykle pożądany żel chłodzący, przeznaczony jest do masaży przy zmęczonych mięśniach, nadwyrężonych plecach i bólach mięśniowych. Cieszy się trwałą przychylnością, szczególnie pośród sportowców i seniorów dla których zdrowa kondycja mięśni stanowi podstawę dnia codziennego.

Portfolio Cannaderm jest niezwykle szerokie. W kompleksowych liniach produktów oferuje konsumentom kompleksowe rozwiązanie ich problemów zdrowotnych lub specyfiki niektórych rodzajów skóry. Najbardziej znane to program Cannadent na opryszczkę, afty i wrażliwe dziąsła, programy Atopos i Regeneracja odpowiednie dla osób cierpiących na egzemę atopową i łuszczycę, program Robátko specjalizujący się w pielęgnacji skóry dzieci i Venosil do pielęgnacji kończyn dolnych.

Wszystkie produkty Cannaderm doskonale szanują naturalne funkcje skóry i zapewniają konsumentom ulgę i delikatną pielęgnację.

Certyfikowane naturalne kosmetyki

Produkty Cannaderm jako jedne z nielicznych dostępnych na polskim rynku posiadają certyfikaty CPK (certyfikowane kosmetyki naturalne) oraz CPK bio (certyfikowane biokosmetyki). Certyfikaty gwarantują przyjazną dla środowiska produkcję i naturalne pochodzenie surowców wykorzystywanych w procesie produkcji kosmetyków Cannaderm.

Kosmetyki nie zwierają:

  • syntetycznych substancji zapachowych i barwników
  • syntetycznych konserwantów i parabenów
  • pochodnych ropy naftowej (wazelina, parafina, oleje mineralne)
  • surowców modyfikowanych genetycznie
  • chemicznych filtrów UV

Kosmetyki nietestowane na zwierzętach.

 

Cannaderm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl