Zapalniczki Clipper

Zapalniczki Clipper to prawdopodobnie najbardziej znane akcesoria w swojej kategorii. Są przedmiotem pożądania kolekcjonerów, ale nie tylko. To niezwykle praktyczne urządzenia, o których przydatności możemy przekonać się w wielu sytuacjach życia codziennego.

Zapalniczka, czyli przedmiot niewielkich gabarytów, pozwala wytworzyć ogień. Urządzenie wykorzystywane jest niemal w każdym gospodarstwie domowym, ale jego rolę najbardziej doceniają osoby palące papierosy, cygara czy susze konopne CBD.

Zapalniczki Clipper – jakość znana od dziesięcioleci

Zapalniczki Clipper dzięki swojej wieloletniej obecności na rynku stały się produktami kultowymi utożsamianymi z najwyższą jakością. Producent pozostaje liderem w swojej kategorii, a nazwa marki, czyli Clipper stała się poniekąd synonimem słowa „zapalniczka”.

Produkty brandu bez wątpienia są najbardziej znane i cenione na wielu międzynarodowych rynkach. Użytkownicy doceniają przede wszystkim jakość wykonania, zastosowane technologie, ale i bezpieczeństwo.

Zapalniczki w nylonowej obudowie napełniane są w 80%, by w razie konieczności, tj. ekspozycji na wysokie temperatury, móc się rozprężyć, a tym samym nie doprowadzić do wybuchu czy eksplozji. Bezpieczny poziom wypełnienia daje więc konsumentom gwarancję bezpieczeństwa, która w przypadku tego rodzaju produktów jest niezwykle ważna.

Pierwsza zapalniczka Clipper zadebiutowała na rynku w 1971 roku i spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. To pozwoliło przedsiębiorstwu prężnie się rozwinąć i dziś – po ponad 50 latach działalności, produkty brandu dostępne są w 130 krajach świata, w tym od kilku lat również w Polsce.

Legendarne zapalniczki są symbolem jakości, ale nie tylko – to także unikalne wzornictwo i niebanalny design, który od razu przyciąga uwagę. Na tym jednak nie koniec, ponieważ właścicielom marki zależy, by urządzenia były możliwie najbardziej praktyczne – stąd też cylindryczny kształt zapalniczek, który pozwala zakryć szklane butelki czy też znajdujący się w ich wnętrzu ukryty ubijak.

Bardzo ważne dla przedsiębiorstwa są również ekologia i szacunek dla natury, dlatego zapalniczki Clipper mogą by wielokrotnie napełniane, a do produkcji akcesoriów wykorzystywane są materiały przyjazne naturze – w większości tworzywa pochodzące z recyklingu.

Kilka słów o marce Clipper

Marka Clipper zasłynęła w latach 70. XX wieku. Pierwsza zapalniczka, stworzona przez hiszpańskiego projektanta Enrica Sarda, została wypuszczona na rynek w 1971 roku. Brand rozwijał się pod szyldem przedsiębiorstwa Flagamas istniejącego na rynku od 1959 roku.

To właśnie w Hiszpanii – ojczyźnie Clippera, a dokładniej w Barcelonie, już rok później powstała pierwsza fabryka brandu. Jednocześnie była to pierwsza fabryka na świecie, w której wytwarzano zapalniczki wielokrotnego użytku.

W historii firmy bardzo ważny był rok 2002, gdy na rynku pojawiły się piezoelektryczne zapalniczki Clipper, natomiast w roku 2008 serca klientów zdobyły akcesoria Clipper Metal oraz Clipper Tube (z wydłużoną końcówką).

Przenośne gadżety bardzo szybko podbijały rynki kolejnych krajów, a w 2015 roku dotarły również do Polski, gdzie błyskawicznie zajęły miejsce w czołówce najchętniej kupowanych zapalniczek. Ogromna liczba wzorów i rodzajów pozwala odnaleźć produkt w 100% dostosowany do indywidualnych preferencji.

Clipper: zapalniczka do zadań specjalnych

Clipper każdego roku oferuje klientom nawet 2000 unikalnych wzorów zapalniczek. Nie powinien dziwić więc fakt, że wiele osób stało się kolekcjonerami urządzeń, które pozwalają uzyskać nawet trzy tysiące płomieni przy jednym napełnieniu.

Zapalniczki benzynowe, gazowe, mechaniczne, elektryczne, żarowe… Zapalniczki Clipper doskonale znane są wszystkim miłośnikom wyrobów tytoniowych oraz różnego rodzaju suszu, dlatego też produkty kultowej marki dostępne są w naszym sklepie konopnym.

Zapalniczka Clipper – zalety:  

  • bezpieczeństwo,
  • wysoka jakość wykonania,
  • unikalne wzornictwo,
  • niebanalny design zgodny z trendami,
  • niezawodność,
  • do wielokrotnego napełnienia,
  • produkowane z tworzyw pochodzących z recyklingu.


Z myślą o miłośnikach produktów konopnych, marka Clipper stworzyła zapalniczki, które swoją szatą graficzną nawiązują do konopi. Unikalny i barwny design błyskawicznie przyciąga spojrzenia, a dodatkowe funkcjonalności zapalniczek zyskują coraz większą liczbę zwolenników.

W sklepie ChillMedic odnajdziesz zapalniczki Clipper Green Leabes, których solidna metalowa konstrukcja pozwala dodatkowo posłużyć jako korek-zatyczka do butelek lub też ubić susz konopny podczas skręcania. Polecamy również serie Clipper Flash Leaf, Rastafari Leaf oraz Clipper Starins.